Odpowiedzialne

PARTNERSTWO dla Twojej firmy!

O nas

STALTUR: wiemy, jak wprowadzić kulturę bezpiecznej pracy w Twojej firmie

W Polsce co roku dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy wypadków przy pracy. Najczęściej jest to skutek braku wiedzy z zakresu bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków, nieumiejętności rozpoznawania czynników ryzyka oraz prawidłowego reagowania na nie. Staltur od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorców w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa pracowników, które zawsze powinno być traktowane priorytetowo. Zapraszamy do poznania nas lepiej.

Kim jesteśmy?

Historia Staltur zaczyna się w 2006 roku, kiedy to dostrzegliśmy duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu BHP, PPOŻ i pierwszej pomocy. Polscy przedsiębiorcy coraz lepiej rozumieją, że korzystając ze wsparcia ekspertów w tych obszarach inwestują w bezpieczeństwo swoich biznesów, a przede wszystkim pracowników. Eliminują również ryzyko nieświadomego złamania obowiązujących przepisów, co naraziłoby ich firmy na poważne konsekwencje prawne i finansowe.

Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w kluczowych obszarach bezpośrednio lub pośrednio związanych z bezpieczeństwem pracy. Zbudowaliśmy zespół wysokiej klasy specjalistów, których kompetencje są gwarancją profesjonalnego świadczenia usług dla biznesu, ale też instytucji, samorządów i jednostek terytorialnych.

W czym możemy i chcemy Ci pomóc?

Naszym klientom zapewniamy dostęp do profesjonalnych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, również w formie coraz popularniejszego i bardzo wygodnego e-learningu.

Przeprowadzamy szkolenia i kursy specjalistyczne, w tym dla osób chcących zdobyć nowe, bardzo poszukiwane na rynku kwalifikacje zawodowe. Zapewniamy eksperckie doradztwo BHP i PPOŻ, świadczymy usługi z zakresu outsourcingu BHP, szkolimy z zasad udzielania pierwszej pomocy.

Oferujemy również sprzedaż produktów pozwalających jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo pracowników (m.in. środków ochrony osobistej) oraz zajmujemy się profesjonalną obróbką mechaniczną.

Wspieramy firmy takie, jak Twoja

W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania świadczymy usługi na rzecz zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i firm z sektora MŚP, administracji państwowej czy jednostek samorządu. Mamy doświadczenie w obsłudze klientów z większości branż, w tym medycznej, finansowej, uzdrowiskowej, hotelarskiej, odzieżowej, ochroniarskiej, meblowej czy metalowej.

Od momentu powstania firmy stawiamy na budowanie dobrych, partnerskich relacji, dzięki czemu większość klientów pozyskujemy na drodze rekomendacji. Cieszymy się bardzo dobrą opinią, co wynika przede wszystkim z rzetelnego i kompleksowego podejścia do realizacji każdego zlecenia, maksymalnego zaangażowania, zrozumienia oczekiwań klienta oraz zaproponowania takich rozwiązań, które najlepiej odpowiadają na jego potrzeby. Przekonaj się o tym osobiście.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami Staltur oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.

Zadaj pytanie

 

Napisz do nas

Klienci którzy nam zaufali

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu
A-TEX sp. z o.o.
Firma Handlowo - Usługowa Podwika Krzysztof
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
P.P.H.U. BAGDAD Krzanowski Tadeusz
NZOZ Centrum Rehabilitacji IMPRIMIS s.c. w Nowym Sączu
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu
Gmina Chełmiec
Aqa Centrum Chełmiec
GOSP Chełmiec
Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu
Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu
Gmina Brzyska
GOPS Brzyska
Szkoła Podstawowa w Barcicach
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
Nadleśnictwo Stary Sącz
Nadleśnictwo Nawojowa
Uzdrowisko Busko Zdrój
Bahlsen Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Senatorium Nad Kryniczanką
Myślenickie Zakłady Odzieżowe
Vip Security System
Czarnopiński
GOPS Ciężkowice
Alfa - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Aldi
SPOŁEM
Osiedle Gorzków w Nowym Sączu
Firma Handlowo Usługowa Hajduga