Kompleksowe

USŁUGI dla Twojej firmy!

Kurs bezpiecznej wymiany butli

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Staltur zaprasza na kurs bezpiecznej wymiany butli gazowej.

Absolutnie podstawowy kurs zawodowy, który przygotowuje do zdania egzaminu wewnętrznego i tym samym do uzyskania uprawnień niezbędnych na wielu stanowiskach – przede wszystkim operatora wózka jezdniowego przystosowanego do zasilania LPG.

Dlaczego warto ukończyć ten kurs?

Kurs wymiany butli gazowych to niezbędna inwestycja we własne kwalifikacje zawodowe z punktu widzenia każdej osoby, która pracuje lub planuje podjąć pracę na stanowisku operatora wózka widłowego. Obecnie standardem jest, że wózki jezdniowe przystosowuje się do zasilania gazem płynnym, a obowiązkiem operatora jest również wymiana butli w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy urządzenia.

Posiadając uprawnienia do wymiany butli gazowej oraz do eksploatowania wózków jezdniowych, staniesz się bardzo poszukiwanym pracownikiem na rynku. Jest to doskonały pomysł na przebranżowienie dla osób, które wyczerpały już swoje możliwości rozwoju na dotychczasowym stanowisku, a szukają stabilnego, dobrze płatnego zatrudnienia m.in. w branży logistycznej, magazynowej, sprzedaży hurtowej czy produkcji przemysłowej.

Cel kursu

Kurs bezpiecznej wymiany butli gazowej przygotowuje do zdania egzaminu wewnętrznego, co jest równoznaczne z uzyskaniem uprawnień do przeprowadzania wymiany butli z gazem płynnym.

W ramach kursu przewidziano zajęcia praktyczne, podczas których zostaną omówione szczegóły związane z m.in. rodzajami zagrożeń występujących przy transporcie butli i jej wymianie, przygotowaniem stanowiska pracy do wymiany butli, elementami wózka mającymi wpływ na bezpieczeństwo i higienę wymiany butli itp.

Część praktyczna zostanie poświęcona szczegółowemu zaprezentowaniu procesu prawidłowej, bezpiecznej wymiany butli w danym urządzeniu.

Po ukończeniu kursu uczestnicy przystępują do egzaminu wewnętrznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku oznacza nabycie uprawnień do przeprowadzania wymiany butli gazowych w urządzeniach transportu bliskiego.

Kto może przystąpić do kursu?

Kurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich (trzeba mieć ukończone 18 lat), mających wykształcenie co najmniej podstawowe. Jak widać wymagania są czysto symboliczne, dzięki czemu w kursie może wziąć udział praktycznie każdy, niezależnie od doświadczenia zawodowego lub jego braku.

Okres ważności uprawnień

Uzyskane uprawnienia do wymiany butli gazowej są bezterminowe. Nie trzeba ich odnawiać, ani przedłużać ich ważności. Tym samym mówimy tutaj o jednorazowej inwestycji w podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.

Dlaczego Staltur?

Kurs organizowany przez Staltur to najlepsza inwestycja w zdobycie nowych lub uzupełnienie już posiadanych uprawnień zawodowych. Jeśli nie masz czasu na wielokrotne podchodzenie do egzaminu, to wybierz właśnie nasz kurs i niemal od ręki podnieś swoje kwalifikacje.

Staltur to ceniona marka na rynku usług szkoleniowych i doradczych, dlatego nasze certyfikaty ukończenia kursów zawodowych są wyjątkowo cenione przez pracodawców w Polsce. To z kolei otwiera nowe możliwości na rynku pracy, dając Ci szansę na umocnienie swojej pozycji zawodowej, uzyskanie awansu czy znalezienie nowego, lepiej płatnego zatrudnienia.

Zapisz się na nasz kurs bezpiecznej wymiany butli gazowej, jeśli:

  • Chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe;
  • Szukasz kursu, który dobrze i szybko przygotuje Cię do wykonywania nowych obowiązków służbowych;
  • Chcesz zdobyć wartościową wiedzę przekazaną przez praktyków;
  • Cenisz sobie własne bezpieczeństwo;

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i rezerwowania terminów. Kurs bezpiecznej wymiany butli gazowej jest przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup delegowanych przez pracodawców.

 

Napisz do nas

Klienci którzy nam zaufali

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu
A-TEX sp. z o.o.
Firma Handlowo - Usługowa Podwika Krzysztof
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
P.P.H.U. BAGDAD Krzanowski Tadeusz
NZOZ Centrum Rehabilitacji IMPRIMIS s.c. w Nowym Sączu
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu
Gmina Chełmiec
Aqa Centrum Chełmiec
GOSP Chełmiec
Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu
Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu
Gmina Brzyska
GOPS Brzyska
Szkoła Podstawowa w Barcicach
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
Nadleśnictwo Stary Sącz
Nadleśnictwo Nawojowa
Uzdrowisko Busko Zdrój
Bahlsen Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Senatorium Nad Kryniczanką
Myślenickie Zakłady Odzieżowe
Vip Security System
Czarnopiński
GOPS Ciężkowice
Alfa - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Aldi
SPOŁEM
Osiedle Gorzków w Nowym Sączu
Firma Handlowo Usługowa Hajduga