Kompleksowe

USŁUGI dla Twojej firmy!

Kurs operatora pilarek mechanicznych

Podstawowa forma przygotowania do pracy na stanowisku pilarza

Legalna obsługa pilarki mechanicznej wymaga uzyskania uprawnień, których zdobycie jest ściśle uzależnione od przygotowania merytorycznego. Temu właśnie służy kurs operatora pilarek mechanicznych. Warto postawić na szkolenie prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, które zapewni kandydatom dostęp do rzetelnej wiedzy.

Eksperci Staltur zapraszają na profesjonalne kursy operatora pilarek mechanicznych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

Jaki jest cel kursu?

Kurs operatora pilarek mechanicznych jest wstępną formą przygotowania kandydata do uzyskania uprawnień zawodowych do obsługi pilarek mechaniczno-łańcuchowych i wykonywania profesji zawodowego pilarza. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwoli operatorowi również prawidłowo korzystać z urządzenia oraz wykonywać pracę przy pielęgnacji zieleni w sposób efektywny i bezpieczny. Nie bez znaczenia jest zagwarantowanie bezawaryjnej pracy samej pilarki poprzez nauczanie na temat zasad jej obsługi i konserwacji.

Kto może zapisać się na kurs operatora pilarek mechanicznych?

Kurs organizowany przez Staltur jest dedykowany osobom, które już wykonują lub zamierzają wykonywać prace związane m.in. z przycinaniem gałęzi drzew na terenach zieleni miejskiej, w parkach, lasach, pracują dla branży ogrodniczej czy sadowniczej.

Finałowym etapem szkolenia jest przystąpienie do egzaminu wewnętrznego, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu obsługi pilarek mechanicznych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej posiadanie takiego zaświadczenia uprawnia operatora do wykonywania prac wymagających obsługi pilarki mechanicznej. Jest to bardzo pożądana na rynku kompetencja, znacząco zwiększająca szansę na znalezienie atrakcyjnie płatnego zatrudnienia w wielu branżach.

Przebieg kursu

Kurs operatora pilarek mechanicznych organizowany przez Staltur kładzie szczególny nacisk na zajęcia praktyczne, przy czym nie brakuje zagadnień czysto teoretycznych, które uczestnik musi poznać, aby zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy. Omawiamy m.in. budowę pilarki, zasady obsługi i konserwacji urządzenia oraz przepisy BHP.

To warto wiedzieć

Każdy uczestnik kursu ma zapewnione niezbędne materiały szkoleniowe.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami Staltur i zapisów na kurs operatora pilarek mechanicznych. Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i pracowników oraz grup delegowanych przez pracodawcę.

 

Napisz do nas

Klienci którzy nam zaufali

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu
A-TEX sp. z o.o.
Firma Handlowo - Usługowa Podwika Krzysztof
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
P.P.H.U. BAGDAD Krzanowski Tadeusz
NZOZ Centrum Rehabilitacji IMPRIMIS s.c. w Nowym Sączu
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu
Gmina Chełmiec
Aqa Centrum Chełmiec
GOSP Chełmiec
Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu
Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu
Gmina Brzyska
GOPS Brzyska
Szkoła Podstawowa w Barcicach
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
Nadleśnictwo Stary Sącz
Nadleśnictwo Nawojowa
Uzdrowisko Busko Zdrój
Bahlsen Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Senatorium Nad Kryniczanką
Myślenickie Zakłady Odzieżowe
Vip Security System
Czarnopiński
GOPS Ciężkowice
Alfa - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Aldi
SPOŁEM
Osiedle Gorzków w Nowym Sączu