Kompleksowe

USŁUGI dla Twojej firmy!

Kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Zdobądź przydatne uprawnienia zawodowe

Staltur zaprasza na kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz osobą podnoszoną wraz z ładunkiem. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą odnowić posiadane już uprawnienia lub zdobyć nowe, bardzo cenne kwalifikacje zawodowe, pozwalające znaleźć atrakcyjnie płatną pracę w szeroko pojętym transporcie bliskim.

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs?

Kurs obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz osobą podnoszoną wraz z ładunkiem przygotowuje do uzyskania jednych z najbardziej pożądanych uprawnień zawodowych.

Ukończenie kursu i zdanie egzaminu państwowego pozwala znacząco poprawić swoją pozycję na rynku pracy. W Polsce istnieje duże zapotrzebowanie na operatorów urządzeń transportu bliskiego, do których zaliczamy przede wszystkim ww. wózki jezdniowe.

Ukończenie tego kursu i zdanie egzaminu pozwoli Ci legalnie obsługiwać wózki jezdniowe wszystkich typów, dzięki czemu staniesz się cenionym, dobrze wynagradzanym pracownikiem. Co ważne, sam kurs przygotowuje do bezpiecznego wykonywania pracy operatora, a zdobyta podczas niego wiedza minimalizuje ryzyko wypadków czy innych groźnych sytuacji na terenie zakładu.

Cel kursu

Celem kursu jest przygotowanie uczestnika do zdania egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Kurs kładzie silny nacisk na połączenie wiedzy merytorycznej z nabyciem umiejętności praktycznych w sterowaniu wózkami jezdnymi.

Zdanie egzaminu UDT jest jednoznaczne z uzyskaniem zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi podstawowych urządzeń transportu bliskiego, co z kolei pozwala podjąć pracę na stanowisku operatora w takich branżach, jak logistyka magazynowa, produkcja przemysłowa, sprzedaż hurtowa i wiele innych.

Kto może przystąpić do kursu?

Kurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat), które posiadają wykształcenie co najmniej podstawowe i orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do obsługi ww. wózków jezdniowych.

Co ważne, w kursie mogą wziąć udział również osoby, które nie posiadają prawa jazdy. Zdobyte uprawnienia pozwalają na eksploatowanie wyłącznie wskazanych wózków jezdniowych, które co do zasady są użytkowane jedynie na terenie wyłączonym z ruchu drogowego.

Okres ważności uprawnień

Uprawnienia, które zdobędziesz po ukończeniu naszego kursu i zdaniu egzaminu przed komisją UDT, są nadawane na okres 5 lat. Po tym czasie należy je odnowić, by móc dalej legalnie eksploatować ww. wózki jezdniowe.

W przypadku odnawiania uprawnień po okresie 5 lat zalecamy ponowne przystąpienie do kursu zawodowego, aby usystematyzować posiadaną już wiedzę, zaktualizować ją o nowe informacje oraz dobrze przygotować się do egzaminu pod okiem wykwalifikowanego instruktora zajęć praktycznych.

Zapisz się na kurs organizowany przez Staltur i zdaj egzamin UDT za pierwszym podejściem

Wybór kursu zawodowego nie powinien być kwestią przypadku czy wyłącznie ceny. Najważniejsze jest to, aby kurs dobrze przygotował Cię do egzaminu i umożliwił bezproblemowe zdobycie pożądanych kwalifikacji. Nie trać czasu i pieniędzy na wielokrotne podchodzenie do egzaminu UDT. Postaw na kurs organizowany przez ekspertów Staltur, rekomendowany zarówno przez dotychczasowych kursantów, jak i pracodawców.

Decydując się na kurs organizowany przez Staltur zyskujesz:

  • Dostęp do aktualnej wiedzy teoretycznej przekazanej w zrozumiały i zwięzły sposób;
  • Wiele godzin praktyki na nowoczesnym sprzęcie;
  • Dostęp do wartościowych materiałów dydaktycznych;
  • Pewność dobrego przygotowania się do egzaminu państwowego i tym samym bezproblemowego uzyskania uprawnień zawodowych;

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i rezerwowania miejsc. Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup delegowanych przez pracodawców.

 

Napisz do nas

Klienci którzy nam zaufali

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu
A-TEX sp. z o.o.
Firma Handlowo - Usługowa Podwika Krzysztof
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
P.P.H.U. BAGDAD Krzanowski Tadeusz
NZOZ Centrum Rehabilitacji IMPRIMIS s.c. w Nowym Sączu
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu
Gmina Chełmiec
Aqa Centrum Chełmiec
GOSP Chełmiec
Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu
Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu
Gmina Brzyska
GOPS Brzyska
Szkoła Podstawowa w Barcicach
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
Nadleśnictwo Stary Sącz
Nadleśnictwo Nawojowa
Uzdrowisko Busko Zdrój
Bahlsen Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Senatorium Nad Kryniczanką
Myślenickie Zakłady Odzieżowe
Vip Security System
Czarnopiński
GOPS Ciężkowice
Alfa - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Aldi
SPOŁEM
Osiedle Gorzków w Nowym Sączu