Skuteczna

OBSŁUGA BHP dla Twojej firmy!

Audyt BHP

Pełny obraz poziomu bezpieczeństwa w firmie

Zdecydowana większość pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że ciążą na nich konkretne obowiązki związane z zapewnieniem pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Jest to jednak na tyle obszerna materia, że stosunkowo niewiele firm może jej poświęcić wystarczającą ilość czasu. Efekt jest taki, że w nawet dobrze zarządzanych zakładach pracy występuje szereg błędów z zakresu BHP, które nie tylko narażają pracodawcę na wysokie mandaty, ale także mogą skutkować groźnymi wypadkami przy pracy.

Najlepszym sposobem na zweryfikowanie poziomu bezpieczeństwa w firmie lub innej organizacji jest zlecenie audytu BHP, który przeprowadzą dla Państwa eksperci Staltur.

Na czym polega audyt BHP?

Audyt BHP jest przeprowadzany przez specjalistów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich podstawowym zadaniem jest zweryfikowanie, czy w firmie lub innej organizacji zostały wdrożone odpowiednie przepisy BHP, a zasady obowiązujące na poszczególnych stanowiskach są zgodne z prawem (w szczególności Kodeksem pracy). Pisząc prościej: audyt BHP ma dać odpowiedź na pytanie, czy na terenie zakładu pracy jest bezpiecznie, a jeśli nie, to wskazuje błędy i określa metody ich wyeliminowania.

To warto wiedzieć

Audyt BHP można przeprowadzić w całym zakładzie pracy, jak i na poszczególnych stanowiskach.

W ramach audytu eksperci BHP sprawdzają m.in. wewnętrzną dokumentację BHP, oceniają stan pomieszczeń, urządzeń i właściwy przydział środków ochrony, weryfikują skuteczność poszczególnych instalacji, w tym wentylacyjnej czy oświetleniowej, a także analizują poprawność oznakowania zakładu pracy oraz jego wyposażenia mającego wpływ na BHP.

Korzyści z auditu BHP

Audyt BHP jest najlepszym sposobem na to, aby w porę wyeliminować wszelkie błędy mogące rzutować na bezpieczeństwo pracowników oraz innych osób przebywających na terenie zakładu pracy. To pozwala nie tylko podnieść standard BHP w firmie lub innej organizacji, ale także uchronić pracodawcę przed karami finansowymi.

Audyt BHP mogą przeprowadzić wyłącznie wysokiej klasy eksperci, będący teoretykami oraz praktykami bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjaliści Staltur dokonują audytu według wnikliwie przygotowanej listy kontrolnej, co gwarantuje transparentność oraz pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę audytu BHP w dogodnym terminie i oczekiwanym zakresie.

 

Napisz do nas

Klienci którzy nam zaufali

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu
A-TEX sp. z o.o.
Firma Handlowo - Usługowa Podwika Krzysztof
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
P.P.H.U. BAGDAD Krzanowski Tadeusz
NZOZ Centrum Rehabilitacji IMPRIMIS s.c. w Nowym Sączu
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu
Gmina Chełmiec
Aqa Centrum Chełmiec
GOSP Chełmiec
Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu
Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu
Gmina Brzyska
GOPS Brzyska
Szkoła Podstawowa w Barcicach
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
Nadleśnictwo Stary Sącz
Nadleśnictwo Nawojowa
Uzdrowisko Busko Zdrój
Bahlsen Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Senatorium Nad Kryniczanką
Myślenickie Zakłady Odzieżowe
Vip Security System
Czarnopiński
GOPS Ciężkowice
Alfa - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Aldi
SPOŁEM
Osiedle Gorzków w Nowym Sączu
Firma Handlowo Usługowa Hajduga